Головна » Uncategorized » З 6-го квітня, право на отримання безробітним громадянином допомоги по безробіттю, підлягатиме 3-х ступінчастою верифікації.
Ініціативи законотворців

З 6-го квітня, право на отримання безробітним громадянином допомоги по безробіттю, підлягатиме 3-х ступінчастою верифікації.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

06.03.2021 року, вступив в силу наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Методики здійснення верифікації виплат по безробіттю» № 123 від 2502.2021 року (далі наказ № 123).

Методика розроблена і прийнята з метою забезпечення дії єдиного підходу до верифікації страхових виплат, які здійснюються безробітному з коштів Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Верифікацію даних по кожному конкретному особі, яка втратила роботу, здійснює Міністерство соціальної політики України. Процес верифікації полягає в порівнянні даних по безробітному, наданих Державним Центром зайнятості, а також деякими іншими центральними органами державної влади, а саме:

  • Державною податковою службою України;
  • Міністерством внутрішніх справ України;
  • Міністерством юстиції України;
  • Міністерством освіти і науки України;
  • Пенсійним Фондом України.

Відповідно, в перерахованих вище державних органах, запитується інформація про доходи громадянина, який втратив роботу, його освіту, пенсійні виплати (якщо такі є), достовірності його документів (паспорт, ідентифікаційний податковий номер), а також деякі інші дані.

Підтвердження права громадянина на отримання допомоги по безробіттю, згідно з наказом № 123, буде відбуватися в три етапи.

На першому етапі, між органами, що здійснюють взаємодію щодо встановлення достовірності даних безробітного, буде проходити перевірка вимог визначених договорами про інформаційну взаємодію або технічними протоколами про обмін інформацією між органом, що здійснює верифікацію і моніторинг державних виплат, і суб’єктами надання інформації, або іншими засобами, що відповідають до законодавства (валідація) по персональних даних реципієнта, який отримує виплату по безробіттю.

На другому етапі, уповноважені посадові особи, перевірять достовірність персональних даних особи, яка звернулася за державною допомогою.

Третій, і заключний етап, буде припускати перевірку правомірності надання кожному безробітному особі виплат по безробіттю. 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Коли Київ та Одещина стали офіційно червоними?

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X