Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » З 6 грудня в Україні посилюють карантин у «жовтих» зонах
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

З 6 грудня в Україні посилюють карантин у «жовтих» зонах

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 6 грудня в Україні посилять правила карантину в «жовтих» зонах, вони торкнуться у першу чергу невакцинованих громадян.

Змінено правила карантину у «жовтій» зоні

Нагадаємо, що бізнес який працює в «жовтій» зоні, має перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест у відвідувачів.

Кабмін 24 листопада, затвердив зміни до умов адаптивного карантину в Україні. Нові правила стосуватимуться «жовтої» зони.

Згідно зі змінами, для бізнесу анулюється можливість роботи лише з урахуванням завантаженості площі закладу або вибіркової перевірки COVID-документів.
Тепер у «жовтій» зоні кафе, ресторани, спортзали, заклади культури та громадські установи зможуть працювати лише за умови вакцинації від коронавірусу всього персоналу хоча б однією дозою вакцини чи наявності негативного ПЛР-тесту чи сертифіката про одужання. Це ж правило стосується і відвідувачів цих закладів.
Заклади мають не просто запитувати про наявність COVID-сертифікату, але обов’язково зчитувати його QR-код у «Дії».

Штраф власникам закладу за неналежну перевірку сертифікату становитиме від 34 до 170 тисяч гривень.

А що ж із 06 грудня 2021 року

Також громадяни, які не отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або не мають негативного тесту чи сертифіката про одужання, у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки не зможуть:

  1. брати участь у проведенні всіх масових заходів;
  2. відвідувати кінотеатри та інші заклади культури, спортивні зали, фітнес-центри, басейни;
  3. скористатися послугами субʼєктів господарювання, для них будуть закриті бари, ресторани, кафе.

Робота банків, автозаправок, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів у «жовтому» та «червоному» рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

 

Коронавірус в регіонах


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X