Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » З 8 липня почнуть діяти нові рахунки для ФСС та центрів зайнятості
Держоргани інформують

З 8 липня почнуть діяти нові рахунки для ФСС та центрів зайнятості

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Держказначейство забезпечило відкриття рахунків 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції ФСС, регіональних та базових центрів зайнятості. Вони вводяться в дію з 8 липня 2019 року

На виконання постанови КМУ від 19.06.2019 року №520, Казначейство України забезпечило відкриття рахунків 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, регіональних та базових центрів зайнятості  на балансі центрального апарату Казначейства (для зарахування коштів фондів – код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП); для проведення витрат – код банку 820172, банк отримувача Казначейство України) які вводяться в дію з 8 липня 2019 року.

Звертаємо увагу платників та фондів, що з метою належного і своєчасного зарахування коштів фондів та мінімізації нез’ясованих  надходжень Казначейство України просить, починаючи з 8 липня 2019 року  забезпечити спрямування коштів фондів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.

При цьому наголошуємо, що кошти сплачені платниками/фондами на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам/фондам, як нез’ясовані надходження.

Від редакції:

На жаль, в розрізі областей інформації щодо нових рахунків ані на сайті ФСС, ані на сайті Держказначейства, наразі не має. Про це повідомимо додатково. 

І ще зазначимо, що на початку червня 2019 року Правобережне відділення ФСС наголошувало, що  небюджетні рахунки балансової групи 3711, 3712 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів із 03.06.2019 р. переведені на централізовану модель казначейського обслуговування. Тому бюджетні установи мали повідомити про оновлені реквізити рахунків Фонд соцстраху. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ФСС: проект Порядоку перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів 

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

пять + 20 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Реклама

Random Quote

Когда мне не хватало денег — я садился думать, а не бежал зарабатывать. Идея — самый дорогой товар на свете

— Стив Джобс

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: