Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » За 9 місяців 2017 року платники єдиного податку повинні уже звітувати за новою формою декларації
Держоргани інформують

За 9 місяців 2017 року платники єдиного податку повинні уже звітувати за новою формою декларації

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:2 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Нагадаємо, що ще 5 травня 2017 року набрав чинності наказу Мінфіну від 17.03.2017 р. № 369, яким внесено зміни до:

Як відомо, відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

 

Зважаючи на це та оскільки базовим податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку III групи є календарний квартал, а для платників I та II груп – календарний рік, то нові форми декларацій будуть використовуватись:

  • платниками III групи - для складання звітності за 9 місяців 2017 року починаючи з 01.10.2017 р.,
  • платниками I та II груп - для складання звітності за 2017 рік – з 01.01.2018 р.

При цьому для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, вказані форми декларацій будуть використовуватись з 01.10.2017 р.

Це підтверджують й податківці у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорії 107.08 та 108.01.05).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Як відповідно до чинного українського законодавства оформити договір коворкінгу?

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

14 − 12 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Лучше уверенность в хорошем результате, чем надежда на замечательный результат

За 9 місяців 2017 року платники єдиного податку повинні уже звітувати за новою формою декларації

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом