Головна » Бухгалтеру » Консультації » За результатами перевірок одноразових декларацій не передбачено донарахування податків
Консультації

За результатами перевірок одноразових декларацій не передбачено донарахування податків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Процедура одноразового (спеціального) добровільного декларування не передбачає донарахування платникам сум податків за результатами перевірок поданих декларацій. На цьому наголосив в. о. Голови ДПС Євген Олейніков під час V Податкового форуму «TAX&BUSINESS TALKS».

За його словами, податкова служба перевіряє подані декларації на наявність технічних помилок. У разі їх виявлення платнику пропонується виправити такі помилки та подати відповідно звітну нову або уточнюючу декларації.

«У податковій амністії відсутня фіскальна складова, бо саме вона зруйнувала б довіру до цього механізму. Ми не маємо на меті перевіряти задекларовані доходи та донараховувати податки. Якщо платник не виправить виявлену помилку в декларації, то така декларація просто вважається неприйнятою»,

– наголосив Євген Олейніков

“Якщо ви, із нашої точки зору, порушили умови Закону, то ми вам запропонуємо внести зміни до вашої декларації. Якщо ви цим не скористаєтесь, ми її анулюємо і амністії не відбудеться. ППРки не буде! Ніяких донарахувань не буде! Мова не про донарахування!”

30 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X