Головна » Бухгалтеру » Консультації » За які документи податківці не штрафуватимуть під час перевірки
Консультації

За які документи податківці не штрафуватимуть під час перевірки

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

До платника податків не можуть бути застосовані штрафні санкції за ненадання документів, обов’язковість ведення яких не встановлена чинним законодавством. На цьому наголосив ВС/КАС, розглядаючи справу про застосування штрафних санкцій у розмірі 510 грн за ненадання первинних документів в порушення ст. 44 ПКУ.

Відповідальність за незабезпечення платником податків зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів протягом установлених ст. 44 ПКУ строків їх зберігання та/або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів (крім документів, отриманих з ЄРПН) чи їх копій при здійсненні податкового контролю у випадках, передбачених ПКУ, встановлена ст. 121 ПКУ.

Джерело: постанова ВС/КАС від 09.12.2019 р. у справі № 826/11830/18

Нагадаємо, що у 2020 році планово податківці мають перевірити 4,1 тис. найбільш ризикових суб’єктів господарювання -юросіб. Ознайомитись з планом-графіком податкових перевірок на 2020 рік можна за посиланням

ЮрЛіга

16 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X