Головна » Бухгалтеру » Консультації » Заборгованість з єдиного соціального внеску потрібно сплатити, розстрочки бути не може!
Консультації

Заборгованість з єдиного соціального внеску потрібно сплатити, розстрочки бути не може!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника!

За наявності у платника ЄСВ одночасно із зобов’язаннями із сплати ЄСВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу). 

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені цим Законом, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом (частина 11 ст. 9 Закону № 2464). 
Тобто, чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ.

Більш детально на тему штрафів з ЄСВ читайте тут

28 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
X