Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Заборону на 1С та російські соцмережі пропонують продовжити: проект постанови
Ініціативи законотворців

Заборону на 1С та російські соцмережі пропонують продовжити: проект постанови

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

У травні спливає строк дії санкцій щодо фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з Російською Федерацією, накладених на них Рішенням РНБО від 28.04.2017 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, що було введено в дію Указом Президента  №133/2017.

Зокрема, цим Рішенням Інтернет-провайдерам було заборонено надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет на території України до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru). Крім того, під заборону потрапила бухгалтерська програма 1С. 

У ряді судових рішень Верховний Суд підтвердив законність накладених санкцій.

Більш того, збройна агресія Російської Федерації проти України триває і досі. Відповідно,залишаються правові підстави для продовження застосування санкцій до припинення збройної агресії Російської Федерації проти України.

З огляду на це, у ВРУ зареєстровано проект Постанови №3319 “Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Ним пропонується схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиції щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до вищезазначеного Рішення РНБО від 28.04.2017 р. 

Очікується, що ця Постанова набере чинності з дня її опублікування.

150 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X