Головна » Бухгалтеру » Консультації » Загальносистемник допоміг неприбутківцю, коли маємо збільшити фінрезультат?
Консультації

Загальносистемник допоміг неприбутківцю, коли маємо збільшити фінрезультат?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Як зазначено у п.п. 140.5.9 Податкового кодексу України, фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, внесеним до Реєстру неприбуткових установ та організацій на дату такого перерахування коштів, передачі товарів, робіт, послуг (крім неприбуткової організації, яка є об’єднанням страховиків, якщо участь страховика у такому об’єднанні є умовою проведення діяльності такого страховика відповідно до закону), у розмірі, що перевищує 4 % оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

Отже, якщо допомога становить більше 4% оподатковуваного прибутку за попередній звітній рік, доведеться збільшити свій фінансовий результат.

А як вже пригадали про Різниці, то нагадаємо, що рішення про відмову застосування різниць потрібно обов’язково зазначити у податковій декларації на прибуток.

Якщо платником відповідно до пп. 134.1.1. Податкового кодексу прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на податкові різниці, то в основній частині Податкової декларації у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а в полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення.

Якщо цю інформацію у звітній декларації не заповнити, то використати право не застосовувати коригування можна через подання уточнюючого розрахунку.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Поворотна фіндопомога ОСББ: чи втрачається статус «неприбутковості»

Наша розсилка

Події

квітень, 2021

X