Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Закони України » ЗАКОН УКРАЇНИ № 1910-VIII"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини"
Закони України

ЗАКОН УКРАЇНИ № 1910-VIII"Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:

1. Підпункт 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 викласти в такій редакції:

"14.1.263. членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення для цілей розділу IV цього Кодексу вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

Членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення для цілей розділу IV цього Кодексу вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері  і з боку батька, онуки".

2. У статті 174:

у пункті 174.2:

підпункт "а" підпункту 174.2.1 викласти в такій редакції:

"а) об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення";

у підпункті 174.2.2 слова "не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення" замінити словами та цифрами "не зазначені у підпункті 174.2.1 цього пункту";

абзац другий пункту 174.3 після слів "до нотаріального оформлення об’єктів спадщини" доповнити словами "або в сільських населених пунктах - до оформлення уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини";

пункти 174.4 та 174.6 викласти в такій редакції:

 

"174.4. Нотаріус за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса та/або в сільських населених пунктах - уповноважена на це посадова особа відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини щокварталу подають до контролюючого органу інформацію про видачу свідоцтв про право на спадщину в порядку, встановленому цим розділом для податкового розрахунку. У такому самому порядку нотаріуси подають інформацію про посвідчення договорів дарування.

Читати по темі:  Нарахування та виплата дивідендів нарахованих фізичній особі у 2015 р.

При цьому у такому податковому розрахунку обов’язково зазначається сума доходу у вигляді вартості успадкованого майна, отриманого платником податку, зазначеним у підпункті 174.2.2 цього пункту.

Нотаріус або в сільських населених пунктах - уповноважена на це посадова особа відповідного органу місцевого самоврядування видає спадкоємцю-нерезиденту свідоцтво про право на спадщину за наявності документа про сплату таким спадкоємцем податку з вартості об’єкта спадщини";

"174.6. Об’єкти дарування, зазначені в пункті 174.1 цієї статті, подаровані платнику податку іншою фізичною особою, оподатковуються згідно з правилами, встановленими цим розділом для оподаткування спадщини.

Доходи у вигляді дарунка, нараховані (виплачені, надані) платнику податку юридичною особою або фізичною особою - підприємцем, оподатковуються на загальних підставах, передбачених цим розділом для оподаткування додаткового блага";

доповнити пунктом 174.8 такого змісту:

"174.8. У разі спадкування будь-яких об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається.

Якщо об’єкти, подаровані платнику податку, оподатковуються за нульовою ставкою, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається.

В інших випадках отримання доходів у вигляді об’єктів спадщини/дарунків об’єктом оподаткування є оціночна вартість таких об’єктів спадщини/дарунків, визначена згідно із законом".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до доходів, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року платником податків у вигляді спадщини/дарунка.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ 23 лютого 2017 року № 1910-VIII

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре × два =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Видение без действия — это мечта.
Действие без видения — это кошмар.

ЗАКОН УКРАЇНИ № 1910-VIII»Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини»

Час читання: 5 min
0

Поділитися з другом