Головна » Бухгалтеру » Консультації » Заповнення таблиці 1 та 2 додатка 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ
Консультації

Заповнення таблиці 1 та 2 додатка 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Таблиця 1 додатка 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ заповнюється в розрізі операцій наступним чином:

  1.   у графі 2 відображається назва операції, що відповідає операціям, наведеним у п. 196.1 ст. 196 та пп. 186.2, 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України (далі – ПКУ);
  2.   у графі 3 – норма ПКУ (підпункт, пункт та стаття ПКУ), за якою операція відноситься до такої, що не є об’єктом оподаткування ПДВ або за якою місце постачання послуги визначається за межами митної території України;
  3.  у графі 4 – обсяг постачання (загальною сумою за звітний період без розшифровки в розрізі контрагентів) по такій операції  

 Таблиця 2 додатка 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ заповнюється у разі здійснення у звітному (податковому) періоді операцій з постачання товарів/послуг, що звільнені від оподаткування ПДВ у розрізі податкових пільг, які використовуються платником податку, відповідно до коду пільги, визначеного згідно з довідником пільг.

Дані щодо найменування та коду відповідної податкової пільги згідно з довідниками пільг вказуються в графах 2 «Найменування податкової пільги» та 3 «Код податкової пільги згідно з довідником пільг» таблиці 2 додатка 5 (Д5).

У разі відсутності коду пільги у довідниках податкових пільг станом на дату подання декларації у графі 2 таблиці 2 додатка 5 (Д5) проставляється умовний код «99999999».
    

 Інші графи заповнюються наступним чином:    

  1. у графі 4 вказується сума податку, не сплачена до бюджету у звітному (податковому) періоді у зв’язку з отриманням податкової пільги, розрахунок якої здійснюється окремо для кожної з податкових пільг відповідно до вимог п. 3 розд. V прим. 1 Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ без наростаючого підсумку з початку звітного року.
  2.   у графі 5 – обсяги звільнених від оподаткування операцій з постачання товарів/послуг у розрізі пільг.

 

Значення графи 5 підсумкового рядка «Усього ***» переноситься до рядків 5 та 5.1 декларації 

  •  у графах 6 – 9 відображаються обсяги операцій з придбання (як у поточному так і попередніх звітних (податкових) періодах) товарів/послуг, за ставками 20 %, 7 %, 0 %або 14 %, які у поточному звітному (податковому) періоді використані в пільгових операціях з постачання товарів/послуг.
         

У разі використання у поточному звітному (податковому) періоді придбаних товарів/послуг одночасно у декількох звільнених від оподаткування операціях, у графах 6 – 9 таблиці 2 Додатка 5 вказуються обсяги придбання таких товарів/послуг пропорційно їх використанню у відповідних пільгових операціях.

 

ЗІР 101.24

47 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X