Головна » Бухгалтеру » Консультації » Запрошення ДПС платників для звірки правильності нарахування та сплати податків
Консультації

Запрошення ДПС платників для звірки правильності нарахування та сплати податків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Порядок запрошення платників до податкової для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків.

Відповідно до п.п. 20.1.1 п. 20.1 ст. 20  ПКУ контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їхніх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог законодавства з інших питань, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому ст. 42 ПКУ, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).

Форма повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу затверджена наказом Міністерства фінансів України від 18.07.2017 № 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу».


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ДФС пояснила які ПН/РК не блокуватимуться при реєстрації

Наша розсилка

Події

серпень, 2021

X