Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Затверджена нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств
Консультації Новини законодавства

Затверджена нова форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що 09.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.05.2017 за №642/30510 (далі – Наказ №467), яким у новій редакції викладено форму податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) та форми додатків до неї.

Зокрема, у формі Декларації з’явились нові рядки:

  • рядок 07.2 «страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування»;
  • рядок 09.1 «сума доходу, що залишився після формування призового (виграшного) фонду (позитивне значення (рядок 09.1.1 – рядок 09.1.2)):»;
  • рядок 09.1.1 «загальна сума доходів, отриманих від прийняття ставок у лотерею»;
  • рядок 09.1.2 «сума сформованого призового (виграшного) фонду лотереї відповідно до умов її проведення»;
  • рядок 09.2 «сума безнадійної заборгованості, визначеної підпунктом «е» підпункту 14.1.11 пункту 14.1 статті 14 розділу І Податкового кодексу України».

Із форми Декларації виключені рядки, пов’язані з розрахунком авансових внесків із податку на прибуток підприємств (рядок 26 – до змін), і рядки щодо виправлення помилок по авансових внесках (рядки 363738та 39).

Також змінилася таблиця для відміток про наявність додатків. У ній з’явилося нове поле «ФЗ», в якому платники мають проставляти позначку «+» під час подання разом із декларацією фінансової звітності, адже відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог статті 137 ПКУ.

Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до цього пункту платниками податку на прибуток, є додатком до Декларації та її невід’ємною частиною.

Внесено зміни до таблиці «Відомості про одночасне подання до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств форм фінансової звітності» (до змін) Декларації. Тепер у формі Декларації вона розміщена відразу за таблицею «Наявність додатків» і має назву «Наявність поданих до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств додатків – форм фінансової звітності».

          Крім того, внесено зміни до форм додатків до Декларації, а саме до:

 додатку ЗП до рядка 16 ЗП Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

— додатку ПН до рядка 23 ПН Податкової декларації з податку на прибуток підприємств;

 додатку ТЦ «Самостійне коригування ціни контрольованої операції і сум податкових зобов’язань платника податку»;

 додатку ВП «Розрахунок податкових зобов’язань за період, у якому виявлено помилку(и)»;

 додатку РІ «Різниці»;

 додатку АМ «Інформація щодо нарахованої амортизації»;

 додатку ЦП до рядків 4.1.3 ЦП, 4.1.4 ЦП додатка РІ до рядка 03 РІ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Наказ №467 набирав чинності з дня його офіційного опублікування (опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 09.06.2017 №45).

3 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X