Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Затверджено порядок електронної інформаційної взаємодії Єдиного реєстру призовників та ДРФО
Держоргани інформують

Затверджено порядок електронної інформаційної взаємодії Єдиного реєстру призовників та ДРФО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Мінфін та Міноборони спільним наказом від 21.08.2023 р. №494/446 (зареєстровано в Міністерстві юстиції  05.09.2023 р. за №1564/40620) затвердили Порядок електронної інформаційної взаємодії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів і Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Цей Порядок визначає механізм обміну інформацією між Міноборони та ДПС (далі – суб’єкти інформаційних відносин), загальні правила складання та подання сформованих за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів (далі – ЄДРПВР) запитів на отримання з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) відомостей, необхідних для актуалізації бази даних ЄДРПВР, та формування і надання ДПС відповідей на такі запити.

Електронну інформаційну взаємодію відповідно до цього Порядку здійснюють Міноборони як володілець ЄДРПВР, уповноважений орган адміністрування володільця ЄДРПВР, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (далі – органи ведення ЄДРПВР), а також ДПС.

Електронна інформаційна взаємодія здійснюється шляхом обміну визначеним набором даних між електронними інформаційними ресурсами ЄДРПВР та Державного реєстру з використанням інформаційних систем суб’єктів інформаційних відносин засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів “Трембіта”.

У разі відсутності технічної можливості передачі даних із використанням інформаційних систем, визначених абзацом першим цього пункту, електронна інформаційна взаємодія суб’єктів інформаційних відносин може здійснюватися з використанням інших інформаційно-комунікаційних систем із застосуванням у них відповідних комплексних систем захисту інформації з підтвердженою відповідністю за результатами державної експертизи в порядку, установленому законодавством.

Міноборони та ДПС мають забезпечити ведення електронних журналів обліку запитів та відповідей на запити.

Цей наказ набере чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування. Станом на 13.09.2023 р. не опублікований.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка