Головна » На правах реклами » Здобуття нової професії — переваги онлайн курсів та як її вибрати
На правах реклами

Здобуття нової професії — переваги онлайн курсів та як її вибрати

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Здобути нову спеціальність не так складно, як здається: багато сучасних професій легко освоїти онлайн. Послуги з онлайн навчання сьогодні пропонує чимало шкіл. Вони відрізняються за рейтингом, спеціалізацією, пакетом наданої допомоги тощо. Як обрати кращу професію та в якій школі її варто опановувати — читайте далі.

Які можливості та переваги має онлайн навчання?

Сьогодні онлайн-школи стали дуже популярними, адже, все більше молодих спеціалістів готові кардинально змінити свою спеціальність та освоїти щось нове. Неабиякою популярністю в останні роки користується, наприклад, програмування чи робота в сфері азартних розваг, де можна грати в слоти на гривні та вигравати шестизначні джекпоти.

В онлайн-школах можна навчатися за кількома напрямками:

 • програмування: розробник програм, додатків та ігор, тестувальник;
 • дизайн: графічний, 3D, Інтернет, інтерфейсний, моушн;
 • маркетинг: діджитал, SMM, PR, таргетолог, копірайтер, редактор, аналітик;
 • менеджмент: менеджер проектів, продакт-менеджер, продюсер;
 • мультимедіа: звукорежисер, режисер монтажу, сценарист;
 • бухгалтерія та облік.

Для отримання омріяної роботи в майбутньому краще брати повні професійні курси: у них дадуть усі необхідні теоретичні знання та практичні навички, а також допоможуть з працевлаштуванням. Для цього у великих школах є спеціальні кар’єрні центри: їхні співробітники допоможуть зі складанням резюме та підберуть відповідні вакансії.

За час проходження курсів в учнів збирається початкове портфоліо із навчальних проектів. Наприклад, у студента з розробки ігор у портфоліо буде кілька створених ним ігор, які демонструють його навички. Майбутні роботодавці часто дивляться саме на портфоліо — завдяки їм рівень підготовки фахівця видно краще, ніж у рядках у резюме.

За оцінками HR-фахівців, проходження онлайн-курсів збільшує шанси апліканта знайти нову роботу. Отримані сертифікати онлайн-школи говорять про цілеспрямованість кандидата та його здатність до самонавчання — ці якості цінуються роботодавцями найбільше.

Вартість курсів залежить від школи, професії та тривалості навчання. Курси з програмування зазвичай коштують найдорожче, але й середні зарплати в IT вищі.

Як вибрати онлайн-школу?

Школи конкурують між собою за вартістю курсів та додатковими сервісами. Ось кілька порад щодо вибору навчального закладу в інтернеті.

 • Спочатку спробуйте безкоштовні курси та отримайте базові знання. Крім цього, це дасть можливість зрозуміти, як буде влаштовано навчання.
 • Візьміть пробне заняття, щоб протестувати доступність викладу інформації та дізнатися більше про обрану професію.
 • Вибирайте великі освітні компанії — їх курси складені професіоналами та постійно коригуються під реальні вимоги роботодавців.
 • Обережно ставтесь до курсів блогерів з YouTube, адже, їхні навчальні програми можуть виявитися марними для отримання роботи.
 • Період навчання. Чим довше триває навчання, тим більше корисної інформації та практичних навичок ви отримаєте.
 • Вартість. При виборі онлайн школи слід звертати увагу на сезонні знижки, різні промо акції та інші вигідні пропозиції. 
 • Можливість працевлаштування після проходження курсів. У великих школах зазвичай є цілі відділи, які допомагають студентам шукати роботу. Найкраще вибирати курси з гарантованим працевлаштуванням.
 • Почитайте відгуки тих, хто пройшов курси з обраної вами професії.
 • Наявність освітньої ліцензії гарантує якісне навчання та документ державного зразка після закінчення.


Поділіться з друзями - підтримайте проект