Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Зеленський підписав закон про захист бізнесу від неправомірних дій дозвільних органів
Ініціативи законотворців

Зеленський підписав закон про захист бізнесу від неправомірних дій дозвільних органів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» № 165- ІХ, повідомляє сайт глави держави в середу.

«Цей документ передбачає посилення адміністративної відповідальності посадових осіб дозвільних органів за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру шляхом внесення змін і доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення», — йдеться в повідомленні.

Так, очікується, що реалізація положень цього закону сприятиме підвищенню рівня дисциплінованості посадових осіб дозвільних органів при здійсненні ними своїх повноважень, враховуючи ризик бути притягнутими до адміністративної відповідальності.

Як повідомлялося, 3 жовтня Верховна Рада посилила адміністративну відповідальність за порушення вимог законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності.

Відповідний законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (№0889) підтримали 299 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту в четвер.

Даний закон передбачає збільшення штрафів за порушення до 50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн). У колишній редакції відповідної статті 166-10 Кодексу штрафи становлять 30-50 неоподатковуваних мінімумів.

Прийнятим законом Рада передбачила штрафи в розмірі 100-150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(1700-2550 грн) за порушення законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності, якщо ці порушення вчинені протягом року після адміністративного стягнення з порушника за аналогічне порушення. Ці штрафи становлять 50-70 неоподатковуваних мінімумів.

Закон набув чинності 19 жовтня 2019 року, наступного дня після публікації (публікація 18.10,2019 року).

Interfax — Україна

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Електронна петиція. Відміна першої події по ПДВ

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

два × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Події

січень, 2020

Реклама

Random Quote

Если у тебя нет своей цели в жизни, то ты будешь работать на того, у кого она есть

— Роберт Энтони
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: