Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Зміна форм для отримання ключів ЕЦП АЦСК ІД ДПС з 07.10.2019р
Держоргани інформують

Зміна форм для отримання ключів ЕЦП АЦСК ІД ДПС з 07.10.2019р

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Повідомляємо, що на сайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) опубліковано Регламент Надавача, який набере чинність з 27.09.2019.

Також наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДПС
від 26.09.2019 № 30 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено Договір про надання електронних довірчих послуг та нові форми реєстраційних документів:

Реєстраційна картка для фізичної особи;

Реєстраційна картка для юридичної особи;

Додаток до Реєстраційної картки;

Заява про зміну статусу кваліфікованого сертифіката відкритого ключа;

Додаток до заяви про зміну статусу кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можливо у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на Сайті.

Нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг необхідно використовувати з 27.09.2019.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися відокремленими пунктами реєстрації користувачів Надавача до 07.10.2019 включно.

У зв’язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту ДФС шляхом його приєднання до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС,
27.09.2019 з 09 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв. проводитиметься обслуговування програмно-технічного комплексу Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС. Доступ до електронних сервісів буде частково обмежено.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

АЦСК ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Кого відібрали до реєстру великих платників на 2018 рік

Наша розсилка

Події

травень, 2021

X