Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств? — Так! Проект вже на сайті ДФС
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств? — Так! Проект вже на сайті ДФС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України  «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі – проект наказу).

Проект наказу підготовлено у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України від 07 грудня 2017 року  № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким, зокрема, запроваджено встановлення єдиного строку подання річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, оновлення різниць, передбачених для коригування фінансового результату до оподаткування, зменшення податку на прибуток на суму сплаченого акцизного податку, розширення кола платників, звільнених від оподаткування прибутку підприємств.

Основною метою підготовки проекту наказу є затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної та нормотворчої роботи, електронну – tatiana.chernysh@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

3 + 8 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Конторская книга одной небезызвестной конторы содержала всего две графы:

«Приход» и «В расход»

— А. Марков

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    4 недели ago by buh24comua #бухгалтер24 #новыйгод
  • 24
    1 неделя ago by buh24comua #бухгалтер24
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #бухгалтер24 #заробітнаплата

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: