Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Зміни! до Порядоку застосування податкової застави контролюючими органами
Держоргани інформують

Зміни! до Порядоку застосування податкової застави контролюючими органами

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Наразі оприлюднено на сайті ДПС

Проект наказу Міністерства фінансів України

«Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 16 червня 2017 року № 586»

 Державна податкова служба України відповідно до частини третьої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 16 червня 2017 року № 586» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до статей  88-90, 92, 93 та 100 глави 9 розділу II Податкового кодексу України, Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р «Питання Державної податкової служби» та з метою актуалізації Порядку застосування податкової застави контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16 червня 2017 року № 586.

Із проектом наказу можна ознайомитися на офіційному порталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) за посиланням: Головна>Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>2020 рік.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному порталі Державної податкової служби України  в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі за адресою:

Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: n.yurkovska@tax.gov.ua,

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Суть змін

Привести у відповідність до Закону 466 нормативну базу, а саме  приведення положень наказу № 586 у відповідність до вимог законодавства розроблено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 16 червня 2017 року № 586»

Відтепер майно платника податків звільнятиметься з податкової застави у тому числі з дня:

  1. отримання контролюючим органом підтвердження повного погашення суми розстрочених (відстрочених) грошових зобов’язань та процентів за користування розстроченням (відстроченням) в установленому законодавством порядку;
  2. отримання платником податків внаслідок проведення процедури адміністративного або судового оскарження або в інших випадках, передбачених статтею 55 Кодексу, рішення відповідного органу про визнання протиправними та/або скасування раніше прийнятих рішень щодо нарахування суми грошового зобов’язання;
  3. отримання платником податків згоди контролюючого органу на відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, відповідно до статті 92 Кодексу.

Поділіться з друзями - підтримайте проект
X