Головна » Бухгалтеру » Консультації » Зміни в Формі 1-ДФ вже в третьому кварталі 2020 року
Консультації

Зміни в Формі 1-ДФ вже в третьому кварталі 2020 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

МінФін своїм наказом  від 26.05.2020 р. № 241 вніс зміни у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб,  і сум утриманого з них податку. Цей наказ набирає чинності з 01 липня 2020 року. 

Основні зміни:

  1. Введено нову ознаку 197 – «Сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку». Тобто, виокремлено ознаку 153 – «Сума поворотної фінансової допомоги наданої платником  податку іншим особам, яка повертається йому», та додано ознаку 197 – «Сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку».
  2. Введена ознака 106 – «Надання земельної частки (паю) в лізинг, оренду або суборенду»;

  3.  

    Введена ознака 195 – «Надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майновий паю в лізинг, оренду суборенду, емфітевзис»;

  4.  

    Введена ознака 196 – «Надання майна (крім земельної частки (паю), земельної  ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю) в лізинг, оренду або суборенду»

  5. В оновленій редакції викладено ознаку 128 – Сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги (включаючи грошові компенсації особам з інвалідністю, на дітей з інвалідністю при реалізації індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги особам з інвалідністю з Фонду соціального захисту інвалідів (підпункт 165.1.1 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Кодексу).

124 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X