Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Зміни до Положення про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Зміни до Положення про реєстрацію фізосіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Поділіться з друзями - підтримайте проект

На веб-порталі ДФС у рубриці «Проекти не регуляторних актів» (Головна>Діяльність>Взаємодія з громадськістю> Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>) розміщено проект наказу  Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків» (далі – Проект).

Проектом визначається порядок реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр) іноземців та осіб без громадянства, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, відповідно до Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту».

Проектом врегульовуються питання реєстрації у Державному реєстрі іноземців та осіб без громадянства, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, на підставі копії паспортного документа іноземця та особи без громадянства, засвідченої територіальним органом ДМС за місцем перебування іноземця чи особи без громадянства в Україні, та/або з відміткою про те, що оригінал такого документа отримано на зберігання територіальним органом ДМС, а також довідки про звернення за захистом в Україні.

Крім того, проектом уточнюються окремі положення щодо внесення до Державного реєстру даних паспорта громадянина України у формі картки з інформацією про реєстраційний номер облікової картки платника податків або про відмову від його прийняття.

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються протягом двох тижнів з дня оприлюднення Проекту на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент обслуговування платників та електронну – drfo@sfs.gov.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

13 + 9 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Бухгалтер – это специалист, который знает о деньгах намного больше, чем тот, кто их имеет

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: