Головна » Для відпочинку » Це цікаво » 10 фільмів, які замінять вам бізнес-освіту. Ось чому підприємцю варто їх переглянути
Це цікаво

10 фільмів, які замінять вам бізнес-освіту. Ось чому підприємцю варто їх переглянути

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

«Джобс»

Фільм про мрійника, одинака та бунтаря, засновника компанії Apple – Стіва Джобса. Стрічка показує шлях Джобса до успіху, розкриваючи деталі його життя, яке було наповнене як стрімкими успіхами, так і болісними падіннями.

Крім того, що фільм розказує біографію Джобса, він чудово мотивує не здаватися, проявляти стійкість, силу характеру та завжди впевнено йти до своїх цілей.

Джобс

«Джобс»

 

«Дякую вам за паління»

Ця провокаційна комедія розповідає про лоббіста інституту з досліджень тютюну Ніка Тейлора. Його завдання – просувати продукт в маси та популяризувати тютюнопаління навіть на телебаченні та у школах.

Проти Ніка виступає все суспільство, його робота здається абсурдом. Але він природжений продавець і легко досягає успіху у цьому бізнесі, не дивлячись на те, що сам теж проти паління.

Це картина про мистецтво переконувати і вміння продавати абсолютно все. У головного героя варто повчитися, як просувати свої ідеї та досягати успіху.

«Дякую вам за паління»

«Дякую вам за паління»

 

«Бойлерна»

Головна думка фільму – за все доводиться платити.

Історія розповідає про ігрового шулера, який у власній квартирі влаштовує підпільний бізнес. Один із відвідувачів домашнього казино пропонує головному герою попрацювати брокером за великі гроші. І з цього, як завжди, не виходить нічого хорошого.

Не дивлячись на гострий кримінальний сюжет, картина містить хороші приклади гарячих продажів та показує, як налаштуватися на жорстку подачу своєї ідеї в бізнесі.

«Бойлерна»

«Бойлерна»

 

«Корпорація»

Документальний фільм «Корпорація» розкриває секрети, за допомогою яких великі корпорації маніпулюють свідомістю клієнтів.

У картині розкриваються деталі зародження і розвитку сучасних мастодонтів бізнесу, пояснюється, за допомогою чого вони впливають на суспільство і як не повторити їхніх помилок.

«Людина, яка змінила все»

Художній фільм-драма розкриває історію спортивного менеджера, якому необхідно виконати важке завдання – створити конкурентоспроможну і сильну бейсбольну команду при нульових ресурсах.

Фільм не стільки про спорт, перемогу та поразки, скільки про справжній кризовий менеджмент. Головний герой йде на ризики, використовує різноманітні бізнес-тактики та стратегії заради досягнення своєї мети.

«Людина, яка змінила все»

«Людина, яка змінила все»

«Пірати Кремнієвої долини»

Історія створення та протистояння двох гігантів комп’ютерної індустрії – Microsoft та Apple. В сюжеті розкриті утопічні на той час ідеї геніїв – Стіва Джобса та Білла Гейтса, моменти розвитку їхнього бізнесу, а також війна компаній та відчайдушні рішення для перемоги.

Герої стрічки мріяли, що колись про їхні проекти дізнається весь світ, і через декілька років так і сталося. Вчорашні мрійники перетворилися на мільярдерів з власними імперіями.

«Пірати Кремнієвої долини»

«Пірати Кремнієвої долини»

«Атлант розправив плечі»

Кіноверсія відомого однойменного роману Айн Ренд. У картині розповідають про те, як бізнес може протистояти жорстокому світові влади та політики.

Фільм буде цікаво переглянути, щоби бути обережним в ситуаціях гострої конкуренції та вчитися враховувати деталі внутрішніх процесів бізнесу.

«Атлант розправив плечі»

«Атлант розправив плечі»

«Соціальна мережа»

Фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися в житті студента Гарварду Марка Цукерберга. Це історія про створення соцмережі Facebook, засновники якої стали наймолодшими мільярдерами в США.

Картина буде корисною для засновників стартапів та тих, в кого бізнес лише зароджується. Головна думка фільму – ідея на мільйон може лежати просто у вас під носом, але щоби вона стала успішною, необхідно повністю присвятити себе досягненню цілей.

«Соціальна мережа»

«Соціальна мережа»

«Далласький клуб покупців»

Фільм вважають екранізованою енциклопедією з продажів, тому стрічка буде цікава для усіх, хто має відношення до комерції.

Історія заснована на реальних подіях 1980-х років. Головний герой дізнається, що хворий на СНІД, проте опускати руки, а тим більше помирати, він не збирається. Під час боротьби за своє життя Рон Вудруф створює успішний підпільний бізнес з продажу альтернативних ліків від хвороби.

«Далласький клуб покупців»

«Далласький клуб покупців»

«Межа ризику»

Гостросюжетний драматичний трилер розповідає про події, які відбувалися на початку світової економічної кризи 2008-го року.

Аналітик у великій інвестиційній компанії виявляє, що всього через декілька днів ринок повністю рухне. Банк може скинути всі акції і залишити ні з чим мільйони людей або ж просто чекати і слідкувати за розвитком подій.

Фільм підійде для того, аби зрозуміти, якими кризовими бувають ситуації, пов’язані зі збереженням грошей компанії.

«Межа ризику»

«Межа ризику»

Джерело: https://mc.today/


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка