Головна » Архів 11.02.2021

Архів11.02.2021

Консультації

Чи включаються до доходу ЮО – платника ЄП курсові різниці від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти?

Відповідно до п.п. 2 п. 292.1 ПКУ доходом юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв...

Читати далі
Юридичні консультації

Сплата податку “не на той рахунок” не є підставою для висновку про несплату грошового зобов`язання з ЄСВ

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду по справі № 826/9800/16 наголосив, що дії, які не містять ознак бездіяльності платника...

Наша розсилка

Події

березень, 2021

X