Головна » Архів 12.11.2021

Архів12.11.2021

Консультації

Чи включається в середньооблікову чисельність працівників для обрахунку нормативу фізична особа – підприємець?

Ні, не включається. Адже, фізична особа – підприємець є роботодавцем. Зокрема, частина 1 статті 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з...

Консультації

Чи оплачується листок непрацездатності, якщо працівник захворів під час перебування у щорічній відпустці?

Згідно з статтею 78 Кодексу законів про працю України дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, до щорічних відпусток не...

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X