Головна » На правах реклами » 4 версія GPT – модернізована модель нового розумного чат-боту
На правах реклами

4 версія GPT – модернізована модель нового розумного чат-боту

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Нейромережа GPT-4: що це і на що здатна

У 2023 р. лабораторія зі створення штучного інтелекту OpenAI випустила 4 версію мультимодальної нейромережі GPT. Розробники надали доступ до неї виключно авторизованим передплатникам ChatGPT Plus, та з певним обмеженням. Доступ до GPT-4 мають також користувачі чату оновленої програми Bing. Нова версія здатна взаємодіяти з зображеннями, надаючи текстову відповідь. Вона імітує, говорить в певному тоні та допомагає у вирішенні різноманітних завдань. 

Поняття GPT-4 і правила спілкування з нейромережею

Розробники стверджують, порівняно з GPT-3.5 нова версія є більш надійною, креативною та ефективною при виконанні завдань згідно з наданими інструкціями. Наприклад, вона може проаналізувати яке казино вважається найкращим, погодившись, що на сайті igrovyeavtomati присутні відмінні ресурси.

Згодом після виходу версії компанія надала громадськості результати тестів нейромережі та продемонструвала її роботу. Якщо поставити алгоритму питання, він надає загальні дані без конкретизації. А це характерно і для GPT-3.5.

Нейромережа доступна користувачам всього світу. Не мають доступу до неї лиш в:

  • Білорусі; 
  • Афганістані; 
  • Ірані;
  • Венесуелі, 
  • Китаї;
  • Росії.

Для доступу до алгоритму треба здійснити оплату в розмірі $20. 

У 2023 р. представники компанії-гіганта Microsoft оголосили, що оновлений Bing функціонує на основі оптимізованої версії GPT-4. Згодом був видалений список очікування для отримання доступу до ШІ-чату, надавши можливість охочим спробувати його на практиці.

Програма Bing має дані більш раннього періоду ніж вересень 2021 р. Під час спілкування він використовує сучасні дані.

GPT-4, подібно до свого попередника, має низьку швидкість генерації тексту (1-2 слова в сек.). Після збою, що стався в березні 2023 р. розробники встановили обмеження: протягом 3 годин користувач може отримати від програми не більше 25 повідомлень. Раніше користувачі мали доступ до 100 повідомлень кожні 4 години.

Можливості нововведення

Основна відмінність між четвертою версією GPT та її попередниками полягає в мультимодальності. GPT-4 обробляє підказки користувача та малюнки, надаючи текстову відповідь. Нейромережа може «думати», спираючись на графічні дані.

Розробники відзначають, крім мультимодальності, програма навчилася обробляти більш ніж 25 000 слів. Версія 3.5 могла відтворювати 3 000 слів. Стверджується, GPT-4 здатен вирішувати складніші проблеми.

OpenAI використовує GPT-4 для створення ASCII-зображень. Алгоритм досі обмежений інформацією до вересня 2021 року. Нова можливість ChatGPT: підтримка сторонніх плагінів. Це дозволяє чат-боту взаємодіяти з певними сайтами та вебданними.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка