Головна » На правах реклами » Які ідеї для малого бізнесу можна реалізувати в Україні у 2024 році
На правах реклами

Які ідеї для малого бізнесу можна реалізувати в Україні у 2024 році

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Будь-яка власна справа в Україні потребує певних фінансових вкладень та гарної бізнес-ідеї. Тому, тим, хто бажає запуститися цього року, варто ознайомитися з популярними напрямками. При цьому, існують навіть такі варіанти малого бізнесу, що не потребують жодних стартових внесків. 

Слід зауважити, що зараз актуальними стають ідеї з невеликим початковим капіталом, адже вони не залежать від банківських позик. Тому, якщо справа не окупиться, за неї не доведеться сплачувати відсотків. Щоб вільний час приніс задоволення, можна використати сервіс https://b-p.com.ua/, що пропонує вибрати краще казино з бездепозитним бонусом за реєстрацію. 

Бізнес з мінімальними витратами або без них: актуальні ідеї 2024

Безперечно, щоб започаткувати власну справу, треба заздалегідь оцінити фінансові можливості та вивчити ринок. При цьому, вже маючи певну ідею, необхідно скласти поетапний бізнес-план. А, ось декілька варіантів діяльності, які можна почати з невеликих витрат:

  • Продаж екологічних та розвивальних іграшок для дітей;
  • Послуги для домашніх тварин: вигул, дресування, грумінг, продаж іграшок тощо;
  • Репетиторство, приватні заняття (винагорода початківців стартує від 120 грн/год);
  • Домашній майстер – справи для чоловіків, які знаються на збірці та перетяжці меблів, ремонті побутових приладів тощо.

Попри це, існує безліч можливостей почати бізнес без жодних витрат. Наприклад, художники матимуть змогу робити картини або портрети на замовлення. А, якщо домогосподиня знаходиться у декреті, або взагалі не працює, можна возити готові обіди до офісів. У будь-якому разі, обидва варіанти мають непогані винагороди, наприклад вартість одного портрета становить до 1200 грн, а ланч-бокса – від 120 грн й вище. 

Про більш вагомі бізнес-ідеї

Кожен водій прагне тримати власну автівку чистою та доглянутою, тому можливо роздивитися варіант запуску власної автомийки. Попит на цей вид послуг зростає, тому що кожного року збільшується кількість машин на вулицях. До речі, послуги з заправки електрокарів теж набирають обертів.

Також, однією з популярних галузей є виготовлення хлібобулочних виробів. Тобто, ідея відкрити власну мініпекарню буде цілком доречною у 2024 році. При цьому, можна відчинити власну рухому кав’ярню або кафе на колесах. І, авжеж, цей трейлер можна облаштувати відразу під приготування простих страв та смачної кави. 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка