Головна » Для відпочинку » Це цікаво » 4 жовтня, ввечері, стався збій в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp.
Це цікаво

4 жовтня, ввечері, стався збій в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

4 жовтня в роботі соціальної мережі Facebook, а також належать компанії месенджера WhatsApp і Instagram стався збій.

Проблеми спостерігаються як з доступом до додатків, так і до десктопних версій Facebook і Instagram.

За даними Downdetector, на 18:55 за київським часом на проблеми в роботі Instagram та Facebook надійшло більше 20 000 скарг по всьому світу.

Проблеми почалися о 18:25 за київським часом. При спробі зайти на сайти з’являються повідомлення про помилки, проблеми є і з доступом до мобільних додатків. У Facebook не працює навіть сайт з поточним статусом сервісів.

Також неполадки виникли і у інших додатків, пов’язаних з Facebook – наприклад, Facebook Workplace і Facebook Messenger.

Про причини збою поки що не повідомляється. Як відзначають деякі фахівці, проблема в тому, що DNS Facebook зникли з глобальної розподільчої системи адрес.

У Facebook повідомили, що їм відомо про збій – над його усуненням вже працюють. У Instagram також підтвердили виникнення несправностей. На тлі новини Facebook впали на 5%.

«Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми з доступом до наших додатків і продуктів. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути все в норму, і приносимо вибачення за будь-які незручності», – йдеться на офіційній сторінці @InstagramComms

«Ми працюємо над вирішенням проблеми», – зазначили в Facebook.

Збій вплинув і на сервіси, які використовують обліковий запис Facebook для авторизації, пише 9To5Mac. Наприклад, компанія Niantic, розробник Pokémon GO, повідомила що «вивчає повідомлення про помилки, пов’язані з входом через Facebook».

“Ми знаємо, що дехто має проблеми з доступом до наших програм та продуктів. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше нормалізувати ситуацію, і приносимо вибачення за можливі незручності”, – заявив у Twitter речник Facebook Енді Стоун.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X