Головна » Бухгалтеру » Консультації » Аграріям спростили реєстрацію податкових накладних
Консультації Новини законодавства

Аграріям спростили реєстрацію податкових накладних

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

За повідомленням Міністерства фінансів, вступив в дію наказ № 776 від 18.09.17, який має спростити окремим платникам податків, що є власниками або орендарями землі, процес реєстрації податкових накладних.

Раніше в Міністерстві вже повідомляли про розробку проекту наказу, який мав звільнити платників податків, що є власниками понад 0,01 га землі або орендарями земельних ділянок, від моніторингу можливих ризиків під час реєстрації документів.

В деяких випадках система автоматизованого моніторингу буде опрацьовувати технологічні карти платників податків, які належать до АПК, без втручання ДФС. Зокрема, це стосуватиметься отримувачів дотацій з бюджету та платників податку, які станом на 31.12.16 знаходилися на спеціальному режимі оподаткування ПДВ.

За новими принципами розглядатимуться документи підприємств - власників або орендарів ділянок землі площею не менше 200 га, які з 01.01.2017 не змінювали засновника та керівника. Тобто, технологічні карти будуть враховуватися автоматично за умови, що підприємство було платником ПДВ за спецрежимом до 2017 року або зараз знаходиться в реєстрі одержувачів бюджетних дотацій, обробляє мінімум 200 га землі і за останній рік не змінювало власника або директора. В інших випадках передбачений п’ятиденний термін для розгляду комісією інформації ДФС.

 

При цьому ДФС має право відмовити у реєстрації у випадку наявності ризиків фіктивності. За даними ДФС, кількість тимчасово заблокованих накладних зменшилася з 1,1% станом на початок липня до 0,5% станом на 01.09.17, або на 201 тис шт.

Наказом №776  ДФС зобов’яжуть автоматично реєструвати податкові накладні сільськогосподарських підприємств. Таким чином, аграрні підприємства зможуть відновити повноцінну роботу і торгівлю виробленою продукцією. Про це повідомила партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine, голова податкового комітету Громадської ради при Мінекономрозвитку Ольга Богданова.

«Цей наказ вирішує проблему з блокуванням податкових накладних. Він дає можливість всім сільгосппідприємствам подати так звану технологічну карту заздалегідь, не чекаючи, коли податкова накладна або коригування будуть заблоковані», — сказала Ольга Богданова.

Експерт також повідомила, що для автоматичної реєстрації накладної необхідно разом з техкартою подати також інформацію, яка підтверджує, що платник відноситься до реального сектору економіки.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Випадкова цитата

Лучше уверенность в хорошем результате, чем надежда на замечательный результат

Аграріям спростили реєстрацію податкових накладних

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом