Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Безкоштовна комуналка з вересня 2019? Для кого?
Це цікаво

Безкоштовна комуналка з вересня 2019? Для кого?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Українські пенсіонери старше 70 років будуть платити незначну частину платежів за житлово-комунальні послуги від вересня 2019 року.

Решту суми буде покривати держава, повідомив представник президента України Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус.

Він зазначив, що за допомогою спрощеного процесу отримання субсидій з пенсіонерів уряд «зніме тягар платежів за ЖКП».

«Можливо, вони не будуть мати повністю безкоштовну комуналку, але більшу частину їх рахунки за ЖКП буде платити держава», — сказав Герус.

Він додав, що реформу монетизації субсидій слід продовжувати і пообіцяв проаналізувати, хто отримує на руки гроші і справно оплачує рахунки за ЖКП, «а хто, можливо, використовує їх для власних потреб».

«Це повинні бути швидкі рішення від вересня, щоб суспільство максимально швидко відчувало реформи нового уряду», — підкреслив він.

Відзначимо, раніше скасування комуналки для пенсіонерів анонсував президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року газ для населення подорожчав з 6,9 до 8,5 грн за кубометр.

Підвищення ціни на газ в Україні було однією з умов продовження співпраці з МВФ. У разі, якщо б уряд не пішов на такий захід, країні загрожував би дефолт.

14 березня 2019 року НАК «Нафтогаз України» заявив про можливість не піднімати ціни на газ з 1 травня.

24 квітня команда Володимира Зеленського закликала «Нафтогаз» і Кабінет міністрів провести консультації з МВФ і знизити ціну на газ для населення з 1 травня.

НАК і уряд вже досягли угоди про зниження ціни на газ в травні, але воно передбачає, що ціна збільшиться, якщо ринкові ціни знову будуть вище встановленого Кабміном рівня. 14 червня НАК «Нафтогаз України» розрахував нову ціну природного газу для населення — вона складе 5553,89 гривні за 1 тисячу кубометрів.

Читати по темі:  Найближчі подорожчання, котрі очікують нас невдовзі...

Відповідний тариф вказувався без урахування податку на додану вартість, націнки постачальника і вартості доставки. Таким чином, в червні ціна газу, за якою «Нафтогаз» продає його газсбитам і постачає споживачам по ПСО, зменшилася на 7,3%.

Джерело


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Події

липень, 2020

X