Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Бізнесе України, готуйся! Комплексні перевірки вже незабаром!
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Бізнесе України, готуйся! Комплексні перевірки вже незабаром!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Урядовим Розпорядженням від 05.09.2018 р. № 649-р. було доручено Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України,  Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 р. в установленому порядку провести комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Попередньо провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Також, Розпорядженням зобов’язали ДФС, Пенсійний фонд України, Національну поліцію, інші центральні органи виконавчої влади подавати щомісяця до 10 числа Державній службі з питань праці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Міністерством соціальної політики Кабінетові Міністрів України.

Тобто, на нашу думку, це свого роду встановлення плану на виконання доручення про збору податків та накладання штрафів.

Більш детально мі вже писали про це тут 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X