Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам?
Консультації

Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Відповідно до  п. 87.7 ст. 87 Податкового кодексу України забороняється будь-яка уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам.

Положення цього пункту не поширюються на випадки, коли гарантами повного та своєчасного погашення грошових зобов’язань платника податків є інші особи, якщо таке право передбачено Податковим кодексом.

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  НОВІ ФОРМИ ЗАЯВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Наша розсилка

Події

квітень, 2021

X