Taking too long? Close loading screen.
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи має право особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, зареєструвати складені податкові накладні у ЄРПН, якщо з дати їх виписки ще не минуло 15 календарних днів?
Консультації

Чи має право особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, зареєструвати складені податкові накладні у ЄРПН, якщо з дати їх виписки ще не минуло 15 календарних днів?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:2 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п.184.6 ст.184 Податкового кодексу України у разі анулювання реєстрації особи як платника податку останнім звітним періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днем попереднього податкового періоду, та закінчується днем анулювання реєстрації.

Для платників ПДВ звітним періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених Податковим кодексом України, календарний квартал (п.202.1 ст.202 Податкового кодексу України).

Згідно з п.49.18 ст.49 та п.203.1 ст.203 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених Податковим кодексом України, подаються за базовий звітний період, що дорівнює: календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

 

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання (п.201.10 ст.201 Податкового кодексу України).

Таким чином, особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, за умови, що з дати їх виписки минуло не більше 15 календарних днів.

ДПІ у Дніпровському районі  ГУ ДФС у м. Києв

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  “У ГФС не будет возможностей для манипуляций с НДС”. Интервью с Евгением Капинусом, Госсекретарем Минфина
Мітки

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

Чи має право особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, зареєструвати складені податкові накладні у ЄРПН, якщо з дати їх виписки ще не минуло 15 календарних днів?
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

Чи має право особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, зареєструвати складені податкові накладні у ЄРПН, якщо з дати їх виписки ще не минуло 15 календарних днів?

Випадкова цитата

Простое усилие, чтобы уделить немного положительного внимания людям, имеет много общего с производительностью

Чи має право особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, зареєструвати складені податкові накладні у ЄРПН, якщо з дати їх виписки ще не минуло 15 календарних днів?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом