Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи є можливість у СГ вести облік товарних запасів в ПРРО?
Консультації

Чи є можливість у СГ вести облік товарних запасів в ПРРО?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку – п. 12 ст. 3 Закону України № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

У програмному реєстраторі розрахункових операцій за допомогою програмних рішень «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, на даний час не реалізована можливість ведення обліку товарних запасів в порядку, встановленому законодавством.

Зазначена функція буде доопрацьована для ПРРО в наступних версіях.

 

ДПС


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X