Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Д.Гетманцев розповів, чого чекати українцям від непрямих методів.
Це цікаво

Д.Гетманцев розповів, чого чекати українцям від непрямих методів.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Після проведення податкової амністії влада України використовуватиме непрямі методи податкового контролю. Вони будуть стосуватися тільки майбутніх придбань.
 
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева в інтерв’ю Радіо НВ.
 
«Якщо хтось купив квартиру або будинок на кошти, отримані від ухилення від сплати податків, ніхто не може відібрати цю квартиру або будинок, ніхто не може донарахувати який-небудь податок на вартість цього активу. Такого повноваження ні у податкової, ні у кого-небудь іншого немає і не буде ніколи»,
 
– сказав він.
За його словами, мова може йти мова тільки про майбутні цінні придбання, що відзначаються в реєстрах. «Це квартири, автомобілі, акції, цінні папери тощо», – пояснив Гетманцев.
Він повідомив, що на сьогоднішній день вже амністовано 1 млрд 204 млн грн в рамках податкової амністії. Зокрема, за період свят амністовано понад 100 млн грн.

 

Нагадаємо, з 1 вересня 2021 року в Україні почалася податкова амністія (одноразове добровільне декларування фізичними особами належних їм активів з подальшою сплатою одноразового збору до держбюджету). Спецдекларування триватиме один рік до 1 вересня 2022 року.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X