Головна » На правах реклами » Де можна зробити переказа з карти на карту будь-якого банку
На правах реклами

Де можна зробити переказа з карти на карту будь-якого банку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Українці дуже часто переказують кошти між рахунками різних банків. Це одна з найпопулярніших фінансових послуг. За день по країні може нараховуватися до кількох десятків тисяч переказів. В основному це:

 • оплати в інтернет-магазинах;
 • перекази на благодійність;
 • розрахунки між фізичними особами. 

Навіть у межах одного регіону представлені кілька великих банківських установ та близько десятка невеликих. А враховуючи кількість областей, таких фінансових компаній налічується досить велика кількість.

У чому проблема міжбанківських грошових переказів

Здається, що нічого простішого, ніж перекинути гроші з картки на картку, не існує. Але це не так, коли мова йде саме про обіг фінансів між різними банками. Справа в тому, що користувачі зіштовхуються зі:

 • збільшеною, або навіть подвійною комісійною ставкою;
 • довготривалою процедурою ;

Тому виходить, що переказ коштів між клієнтами різних банків — справа не дуже проста, довготривала, а інколи навіть занадто коштовна. Але чи є альтернатива?

На щастя — маємо й інший спосіб обмінятися грошима. І для цього не потрібно виходити з дому та шукати термінал, щоб поповнити картку готівкою. Спеціально для міжбанківських переказів існують сайти-посередники. 

Як зробити переказ з карти на карту різних банків

Отже, спеціальні сайти. Вони виступають посередниками у фінансових транзакціях і дуже часто використовуються саме для міжбанківських грошових переказів. Слід сказати, що завдяки цьому вдається:

 • знизити комісію до мінімальних показників, що зазвичай становлять 1%;
 • прискорити строк переведення коштів і довести цей показник до 1 хвилини, а інколи й швидше;
 • спростити етап верифікації користувачів та загалом оптимізувати процес.

В Україні існують кілька великих компаній, що співпрацюють з міжнародними фінансовими установами та вітчизняними банками. Ці компанії користуються великою популярністю та щоденно перераховують десятки тисяч гривень між рахунками у різних банках як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Як оформити грошовий переказ між картками різних банків

Найліпший варіант — скористатись послугами сайту https://www.ipay.ua/ua/p2p. Це, мабуть, найвідоміший фінансовий посередник та один з перших, що з’явилися в українському онлайн-просторі. Щоб оформити переказ, треба:

 • зайти на сайт за посиланням;
 • увести реквізити платника, отримувача та суму;
 • підтвердити переказ за допомогою телефону або банківського додатку.

Такий спосіб повністю безпечний. Особисті дані шифруються за допомогою фаєрволів та протоколів міжнародних компаній VISA та MasterCard, захищені від фішингу та взагалі будь-яких дій аферистів. Інформація не виходить поза межі сайту, а його захист кращий, ніж у більшості офіційних банків.

17 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Реклама

X