Головна » На правах реклами » Особливості та переваги платіжних карток від «Укрсиббанк»
На правах реклами

Особливості та переваги платіжних карток від «Укрсиббанк»

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Кожна людина хоче користуватися якісними банківськими послугами, мати доступ до своїх рахунків з будь-якої точки світу, без проблем здійснювати фінансові операції та робити покупки онлайн через інтернет. Для цього призначені платіжні картки однієї з найбільших кредитно-фінансових установ України «Укрсиббанк», яка працює на європейському капіталі. Ознайомитись з усіма картковими пропозиціями можна за посиланням my.ukrsibbank.com/ua/personal/cards або за цілодобовим номером 729, дзвінки на який безкоштовні як з мобільного, так і зі стаціонарного телефону.

b3a8a92c42037f92160bcf72080b988e.png

Переваги користування банківськими картками

 • Зручність. Більшість магазинів, аптек та інших об’єктів обладнані терміналами, які приймають банківські карти. Виняток становлять тільки віддалені села, але в найближчому майбутньому й там з’являться POS-термінали для оплати.
 • Безпека. Втрата гаманця призводить до втрати усіх грошей, які в ньому знаходяться. У випадку з платіжною карткою існує послуга, яка дозволяє вмить заблокувати рахунок та зберегти кошти.
 • Гігієна. В умовах пандемії COVID-19 банківська карта дозволяє захиститися від інфекції, оскільки на паперових грошах можуть бути присутні віруси та бактерії.
 • Додаткові опції. «Укрсиббанк» надає власникам карт можливість вигідного страхування, знижки, привілеї за кордоном, різноманітні бонуси та акції.

Банківські картки від UKRSIBBANK: особливості та варіанти

«Укрсиббанк» видає дебетові та кредитні платіжні картки. Дебетова карта відрізняється прив’язкою до поточного рахунку клієнта. З її допомогою можна здійснювати транзакції тільки у рамках тих грошей, які є на рахунку. Для цього необхідно відкрити рахунок в кредитно-фінансовій установі, внести на нього гроші, після чого можна знімати готівку, здійснювати перекази в інтернеті, платити за товари та послуги.

 • Пакетна пропозиція ALL INCLUSIVE — поєднання банківських, страхових та додаткових послуг в одному пакеті.
 • Миттєва карта NEW CARD — безкоштовне оформлення та обслуговування, кешбек 5% за покупки в інтернеті, вигідні тарифи.
 • Соціальні карти — спеціальні пропозиції для отримання соціальної допомоги, матеріальних виплат різного формату без комісій.
 • Миттєва карта SPORT CARD — дебетова карта з кешбеком 5% за придбання товарів у спортивних магазинах, оплату послуг у фітнес-центрах.
 • Пенсійні карти — отримання пенсійних виплат та іншої матеріальної допомоги без комісій та плати за обслуговування.
 • Зарплатні картки ALL INCLUSIVE — комплексний продукт для отримання зарплат, з можливістю страхування та безліччю додаткових опцій.
 • WELCOME КАРТА — міжнародна платіжна картка з можливістю безкомісійного поповнення та зняття грошей.
 • Карта з лімітом — простий у використанні фінансовий інструмент, який допоможе розв’язати грошові питання в найкоротші терміни з мінімальною переплатою.

fe611a8d37238b0168cd88ca6d8954d7.jpeg

Вибір платіжних карток від одного з найбільших банків України великий. Щоб отримати максимум можливостей, підбирайте найкращий формат, з урахуванням індивідуальних цілей та потреб. Якщо складно зробити єдиний вибір, зв’яжіться з менеджерами банку для консультації.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

X