Головна » Бухгалтеру » Консультації » ДФС про надання довідки про відсутність заборгованості
Консультації

ДФС про надання довідки про відсутність заборгованості

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Міністерством фінансів України наказом від 03.09.2018 №733, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України  27.09.2018 за №1102/32554 затверджено Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Порядок розроблено з метою поліпшення обслуговування платників при наданні довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Так, для отримання Довідки платник податків подає відповідну заяву за вибором:

— у паперовій формі – до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Якщо заяву подано до державної податкової інспекції, її передають до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу;

— в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину «Електронного кабінету» з дотриманням вимог Законів «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Довідка або відмова у її наданні готується уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви органом, до якого її було подано.

Довідка видається безоплатно, за вибором платника — у паперовій або електронній формі, про що зазначається у поданій заяві.

Термін дії Довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

Наказом №733 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 №567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31.10.2013  за № 1842/24374.

Наказ №733 набирає чинності з дня набрання чинності Законом України від 05.10. 2018  №2155-VІІІ «Про електронні довірчі послуги», але не раніше дня його офіційного опублікування, тобто з 07.11.2018.

Читати по темі:  Неподання звітності постачальником не означає зняття ПК із покупця

ДФС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

2 × 5 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Наша розсилка

Події

січень, 2020

Реклама

Random Quote

Есть всего одна вещь, которой человек может полностью управлять — это его собственное отношение к жизни

— Наполеон Хилл
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: