Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Для цієї хвилі COVID-19 характерно різке падіння рівня сатурації у хворих
Це цікаво

Для цієї хвилі COVID-19 характерно різке падіння рівня сатурації у хворих

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Про це на брифінгу в Херсоні заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, який, в ході робочої поїздки в область, взяв участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ ​​та НС, повідомляє Укрінформ.

«Характерно те, що (лікарі сьогодні поділилися), коли провітрювання з 92 різко падає до 70-ти. І це критичний стан, коли людину дуже важко повернути тоді до життя », – сказав Ляшко.

У свою чергу, як зазначив головний державний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич, в попередніх хвилях «ми не бачили такого різкого падіння рівня сатурації». Це, за його словами, ознака саме штаму « Дельта ».

Ляшко також зазначив, що якщо говорити про особливості госпіталізації, то середня тривалість перебування на ліжку ковідного хворого в цю хвилю збільшилася в середньому на півтора-два дня і становить в середньому близько 14 днів. Однак, як наголосив він, є випадки, коли хворого тримають в лікарні по 28-30 днів, люди знаходяться на кисні, і не на інвазивної вентиляції легенів і на інвазивної вентиляції легенів.

«І це незрівнянно з температурою у людини, що може виникнути після щеплення. Той, хто був на масці кисневої, той розуміє про що йде мова », – сказав Ляшко.

Він закликав щепитися, оскільки вакциновані легше переносять хворобу – вакцинація захищає від середньої тяжкості і тяжкого перебігу COVID-19.

 

УкрІнформ

36 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X