Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Для роботодавців скасують обов’язок подання інформації про вакансії
Ініціативи законотворців

Для роботодавців скасують обов’язок подання інформації про вакансії

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати до Центра зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії). Звіт подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії(й).

Закон та інші нормативно-правові акти не передбачають фінансових санкцій для роботодавця чи адміністративної відповідальності для посадових осіб за неподання звітності про вакансії.

Крім того, надання роботодавцем відомостей про вакансії до служби зайнятості не вирішує проблеми добору кадрів та працевлаштування безробітних, у той час накладаючи на роботодавця додаткові зобов’язання тим самим порушуючи баланс соціального партнерства між державою та роботодавцем.

Таким чином, у Раді пропонується скасувати зобов’язання роботодавця подавати до Центра зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії), а надати можливість подавати зазначену інформацію за бажанням роботодавця.

Відповідні пропозиції надано у проєкті Закону № 9630 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення національної


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка