Головна » Юристу » Юридичні консультації » ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОВНОВАЖЕННЯ ЩОДО САМОПРЕДСТАВНИЦТВА
Це цікаво Юридичні консультації

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОВНОВАЖЕННЯ ЩОДО САМОПРЕДСТАВНИЦТВА

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Працівник ( юрисконсульт) має надати суду:

  1. докази того, що особа обіймає певну посаду (наказ, трудовий договір), а також
  2. докази, які дозволяють встановити обсяг повноважень вказаної посадової особи (статут, положення, трудовий договір (контракт).

При цьому, у відповідному трудовому договорі (контракті) має міститись положення щодо повноважень юрисконсульта на представництва інтересів юридичної особи в суді.

Відсутність відповідних положень у трудовому договорі (положенні/посадовій інструкції) є підставою для відмови у допуску до участі у справі.

Для підтвердження права працівника органу державної влади, органу місцевого самоврядування діяти в порядку самопредставництва, такий працівник має надати суду:

  • витяг з контракту, в якому визначено, що особа має повноваження представляти орган державної влади, орган місцевого самоврядування в суді в конкретній судовій справі без окремого доручення; або
  • оригінал або копію трудового договору (акту про призначення), або оригінал посвідчення та витяг з посадової інструкції, в якій визначено, що особа має повноваження представляти орган державної влади, орган місцевого самоврядування в суді без окремого доручення керівника; та
  • окреме доручення (резолюція) керівника, в якому визначено повноваження особи представляти інтереси державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування в суді в конкретній судовій справі, якщо посадовою інструкцією або контрактом не передбачено право такої особи представляти інтереси без такого доручення.

Юридична компанія


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X