Головна » На правах реклами » Як отримати витяг з єдиного державного реєстру виконавчих проваджень?
На правах реклами Юридичні консультації

Як отримати витяг з єдиного державного реєстру виконавчих проваджень?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Реєстр виконавчих проваджень — це автоматизована платформа, що надає можливість доступу та операцій у електронному форматі. Тут зберігаються рішення, які мають бути втілені згідно з рішеннями суду та інших органів влади, згідно з процедурою виконання.

Які дані можна отримати за допомогою реєстру виконавчих проваджень?

Автоматизована система виконавчого провадження відкрита для загального доступу і може надавати доступ до виконавчих процедур. Для взаємодії з платформою потрібно перейти на її офіційний веб-сайт за посиланням — https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

У режимі загального доступу потрібно вибрати тип боржника — фізична або юридична особа. Потім заповніть поля з датою народження, прізвищем, ім’ям та по батькові для фізичних осіб або введіть назву підприємства та код ЄДРПОУ. Також ви можете перевірити справу за вказаним номером виконавчого провадження, щоб дізнатися, на якому етапі перебувають виконавчі провадження. В результаті ви отримаєте інформацію про статус провадження, яке вас цікавить.

Частина платформи, яка призначена для доступу сторін до виконавчих проваджень, дозволяє отримати наступну інформацію:

  • дані про те, хто і коли розпочав виконавче провадження та який виконавець його проводить;
  • інформація про проведені дії державного виконавця;
  • дані про поточний стан та статус виконавчого провадження.

Також ви можете ознайомитися з постановами, які були видані державним виконавцем. Тут же ви зможете знайти рішення виконавчого провадження та іншу важливу інформацію.

 

Як можна отримати доступ до Єдиного реєстру виконавчих проваджень?

Державний реєстр виконавчих проваджень гарантує вільний та абсолютно безкоштовний доступ до даних. Для того, щоб скористатися його можливостями, не потрібно проходити процедури реєстрації, а отримана інформація є актуальною на момент запиту.

Якщо вам потрібно отримати доступ до конкретної інформації щодо виконавчого провадження, необхідно мати ідентифікатор доступу та порядковий номер провадження. Ці дані можна знайти в постанові, яка формується при початку виконавчого провадження. Будьте уважні, оскільки ідентифікатор доступу містить унікальний код, який складається з комбінації 12 цифр і літер.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка