Головна » Для відпочинку » Книги » «Думай і Багатій» Наполеон Гілл. Світовий бестселер тепер українською
Книги

“Думай і Багатій” Наполеон Гілл. Світовий бестселер тепер українською

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Книга Наполеона Гілла давно вже стала світовим бестелером і відома в усьому світі багато і багато років. Перше видання побачило світ ще в 1937 році і з тих пір впевненно займає перше місце у списку книжок, які обов’язково треба прочитати.

В 2017 році ця книга вийшла українською мовою відразу в двох видавництвах: КСД та Наш Формат, що дає читачу додатковий вибір. Цінова політика стосовно книги майже однакова, але книгу від “Нашого формату” значно приємніше тримати у руках і якість паперу значно краща. Але хай кожен робить свій вибір :)

Для кого ця книга: Для тих хто хоче дізнатися, як подолати всі перешкоди і знайти успіх. Вона стане корисним посібником для всіх, хто прагне взяти контроль над своєю долею, шукає головну мету в житті, хто бажає стати заможним чи шукає ідею, яка допоможе досягти результативності в бізнесі.

Тисячі людей, які використовували філософію цієї книги, стали багатшими. Вона вражає життєвою енергією і цілеспрямованістю. А це стане в нагоді вам в будь-якій справі.

Попередження: Не вважайте, що якщо ви її прочитаєте то відразу розбагатієте, для цього ж все таки прийдеться гарненько попрацювати.

Трохи про автора: Наполеон Гілл  – американський автор в області нової думки, один з творців сучасного жанру «самодопомога» (англ. Self-help book).

Цитати.

В цій книжці ви знайдете дуже багато цитат, які вам захочется десь записати, а можливо і запам’ятати.

Ось лише декілька цитат:

  • Через небажання розширювати кругозір багато людей на протязі всього свого життя займаються одним і тим же – і від цього становиться дещо сумно;
  • І бідність, і багатство народжуються в голові – з цим дуже важко не погодитися;
  • На верхньому щаблі сходів успіху ніколи не збирається натовп – і саме тому, туди так цікаво, але й дуже важко дістатися;
  • Наш розум не знає кордонів, крім тих, які створюємо ми самі – наче проста думка, а щоб її осягнути треба подекуди мати багато часу.
  • Людина може бути погано вдягнена і не мати й копійки за душею, як Едвін Барнс, але палке бажання може відкрити можливості, що випадають раз на життя.
Читати по темі:  КНИГА "ЧОМУ НАЦІЇ ЗАНЕПАДАЮТЬ?"ДАРОН АДЖЕМОҐЛУ, ДЖЕЙМС РОБІНСОН

Придбати книгу можна в будь-якому книжному магазині, або на сайті видавництва

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X