Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Для відпочинку » Книги
Книги

"Думай і Багатій" Наполеон Гілл. Світовий бестселер тепер українською

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

"Думай і Багатій" Наполеон Гілл. Світовий бестселер тепер українськоюКнига Наполеона Гілла давно вже стала світовим бестелером і відома в усьому світі багато і багато років. Перше видання побачило світ ще в 1937 році і з тих пір впевненно займає перше місце у списку книжок, які обов’язково треба прочитати.

В 2017 році ця книга вийшла українською мовою відразу в двох видавництвах: КСД та Наш Формат, що дає читачу додатковий вибір. Цінова політика стосовно книги майже однакова, але книгу від "Нашого формату" значно приємніше тримати у руках і якість паперу значно краща. Але хай кожен робить свій вибір :)

Для кого ця книга: Для тих хто хоче дізнатися, як подолати всі перешкоди і знайти успіх. Вона стане корисним посібником для всіх, хто прагне взяти контроль над своєю долею, шукає головну мету в житті, хто бажає стати заможним чи шукає ідею, яка допоможе досягти результативності в бізнесі.

Тисячі людей, які використовували філософію цієї книги, стали багатшими. Вона вражає життєвою енергією і цілеспрямованістю. А це стане в нагоді вам в будь-якій справі.

Попередження: Не вважайте, що якщо ви її прочитаєте то відразу розбагатієте, для цього ж все таки прийдеться гарненько попрацювати.

Трохи про автора: Наполеон Гілл  - американський автор в області нової думки, один з творців сучасного жанру «самодопомога» (англ. Self-help book).

 

Цитати.

В цій книжці ви знайдете дуже багато цитат, які вам захочется десь записати, а можливо і запам’ятати.

Ось лише декілька цитат:

  • Через небажання розширювати кругозір багато людей на протязі всього свого життя займаються одним і тим же - і від цього становиться дещо сумно;
  • І бідність, і багатство народжуються в голові - з цим дуже важко не погодитися;
  • На верхньому щаблі сходів успіху ніколи не збирається натовп - і саме тому, туди так цікаво, але й дуже важко дістатися;
  • Наш розум не знає кордонів, крім тих, які створюємо ми самі - наче проста думка, а щоб її осягнути треба подекуди мати багато часу.
  • Людина може бути погано вдягнена і не мати й копійки за душею, як Едвін Барнс, але палке бажання може відкрити можливості, що випадають раз на життя.

Придбати книгу можна в будь-якому книжному магазині, або на сайті видавництва

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа

“Думай і Багатій” Наполеон Гілл. Світовий бестселер тепер українською

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом