Головна » Бухгалтеру » Софт » Електронна петиція "Скасувати ПДВ-рахунки (систему депонування коштів на ПДВ-рахунках)"
Софт

Електронна петиція "Скасувати ПДВ-рахунки (систему депонування коштів на ПДВ-рахунках)"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Якщо ви згодні з нижченаведеним текстом, то ви можете підтримати це звернення на сайті Електронних петицій АПУ за посиланням: Скасувати ПДВ-рахунки

Для цього вам слід зареєструватися на сайті та натиснути кнопку "Підписатися". Давайте покладемо край свавіллю та здирництву!! Слава Україні.

 

Текст петиції:

Ми громадяне України - представники бізнесу, виступаємо проти ПДВ-рахунків, які знищують бізнес та економіку України, які призводять до закриття підприємств, втрати робочих місць, до здирництва з боку контролюючих органів, розквіту корупції та зубожіння громадян!Запровадження ПДВ-рахунків супроводжується "ручним" керуванням системою електронного адміністрування ПДВ, непрозорим витрачанням коштів з ПДВ-рахунків, незаконним маніпулюванням алгоритмом розрахунку реєстраційної суми, блокуванням реєстрації податкових накладних або анулюванням реєстрації платників податків.Все це призводить до неправомірного позбавлення платників права на податковий кредит та до суттєвого, нічим не виправданого вимивання обігових коштів підприємств та підприємців, яке в умовах економічної кризи є злочином проти громадян та країни.ПДВ-рахунки влада використовує для побудови найбільшої корупційної схеми, яка є вбивчою для вітчизняного бізнесу та від якої втікають іноземні інвестори.Вимагаємо припинити свавілля та знущання над бізнесом та народом! Вимагаємо притягнення до відповідальності держслужбовців, винних у беззаконні та порушенні конституційних прав громадян-платників податку! Вимагаємо відмінити ПДВ-рахунки!

Петиція №22/004403-еп. Подана 08.09.2015
Дата початку збору підписів: 08.09.2015

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Обновление OPZ 1.33.3 от 25.03.2016 г.

Наша розсилка

Випадкова цитата

Если вы желаете преуспеть, вы должны искать новые пути, а не ходить по истоптанным дорогам достигнутого успеха

Електронна петиція “Скасувати ПДВ-рахунки (систему депонування коштів на ПДВ-рахунках)”

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом