Головна » На правах реклами » Фарбування волосся: яких правил потрібно дотримуватися
На правах реклами

Фарбування волосся: яких правил потрібно дотримуватися

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

За допомогою фарби для волосся ти можеш кардинально змінити свій образ. Вона дозволяє поміняти колір на декілька тонів чи пофарбувати пасма в незвичний відтінок. В інтернет-магазині Аврора фарби для волосся представлені в широкому асортименті. Попит має продукція брендів Jharna, Acme Color, L’eriny, Acme та інших, яку можна використовувати в домашніх умовах.

Як пофарбувати волосся вдома

Перш ніж придбати фарбу в інтернет-магазині https://avrora.ua/kraski-dlya-volos/, визначся з бажаним відтінком, ознайомся з описом та характеристиками продукту. Тільки в такому разі ти отримаєш бажаний результат. В інструкції вказано, яку кількість фарби потрібно взяти для довгого чи короткого волосся. Там є інформація про склад продукту та час витримки.

Зверни увагу на те, що при наявності ран або запалення шкіри голови виробники не рекомендують використовувати фарбу. Це може спровокувати появу опіків, що значно погіршить стан шкіри.

Для фарбування тобі потрібні такі предмети:

 • ємність: пластикова або скляна;
 • рукавички;
 • щіточка;
 • гребінець;
 • накидка на плечі;
 • краби;
 • рушник.

Фарбу наносять на сухе волосся (за один чи два дні до процедури не рекомендується мити голову) за допомогою гребінця, рівномірно розподіляючи. Надівають на пофарбовану голову одноразову поліетиленову шапочку, витримують час, вказаний в інструкції, після чого змивають теплою водою. Звичайний шампунь зразу застосовувати не рекомендується, але ти можеш скористатися бальзамом. Зазвичай він є в коробці.

Стійкість фарби для волосся: що про це треба знати

Виробники пропонують різні продукти. Це можуть бути звичайні тимчасові барвники, стійкість яких дорівнює нулю. Вони дозволяють пофарбувати окремі пасма або змінити відтінок на дуже короткий термін. На ринку вони представлені у вигляді мусів та порошків, їхні основні переваги — доступна ціна й широкий асортимент відтінків. На темному волоссі отримати потрібний колір практично нереально.

Нестійкі барвники можуть зберігати відтінок впродовж восьми процедур миття голови. Вони підходять майже для всіх типів волосся, але погано зафарбовують сивину, з їх допомогою кардинально змінити відтінок не вийде. Однак, застосовуючи напівстійкі барвники, вдасться це зробити. Але якщо ти регулярно користувалася аміачними продуктами, то можуть виникнути проблеми.

Стійкі барвники дозволяють освітлитися на чотири тони без попереднього освітлення, вони гарно зафарбовують сивину та забезпечують стійкий колір. Основний недолік продукту — заборона на користування в період лактації та вагітності.

Як надовго зберегти колір фарбованого волосся

Хоча сучасні виробники виготовляють барвники різної стійкості, доклавши деякі зусилля, ти надовго зможеш зберегти колір пофарбованих локонів:

 1. Забезпеч правильний домашній догляд. Мий голову тільки професійними засобами — вони не містять агресивних складників та захищають фарбоване волосся.

 2. Не використовуй гарячу воду. Вона повинна бути теплою або прохолодною.

 3. Придбай шампунь та кондиціонер для фарбованого волосся. Вони допоможуть зберегти яскравий колір до двох місяців.

 4. Зведи до мінімуму вплив високих температур на локони. Не використовуй плойку чи інші прилади. Якщо на вулиці жара, носи панамку.

Якщо не дотримуватися цих простих правил, то насичений та яскравий колір твоїх локонів швидко щезне і тобі прийдеться знову купувати фарбу.

Змінити колір волосся в домашніх умовах нескладно, головне — правильно вибрати продукт і дотримуватися рекомендацій щодо фарбування.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка