Головна » На правах реклами » Повербанки та їхні різновиди
На правах реклами

Повербанки та їхні різновиди

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Powerbank – це практичний пристрій, який дає змогу заряджати акумулятор смартфона, планшета або ноутбука. Найпопулярніші моделі, якi можна знайти тут https://www.aks.ua/catalog/dopakkym/, зазвичай мають ємність 4000-5000 мАг. Це значення відповідає середнім характеристикам батареї сучасного смартфона. Такий повербанк вирізняється невеликими розмірами і вагою, тому його легко можна носити в сумочці або рюкзаку.

Пристрої з більшою ємністю (наприклад, 10 000 мАгод і вище) можуть накопичувати великий об’єм енергії, однак це позначається на їхніх габаритах. Універсальна батарея такого формату часто дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.

Бустери

Крім пристроїв, які заряджають тільки електроніку, у продажу можна зустріти спеціальний повербанк для автомобіля. Така модифікація має високі пускові струми і добре працює не тільки як додатковий запас енергії для смартфона або планшета, а й легко запустить двигун авто зі зношеним акумулятором.

Надмісткі універсальні батареї

 Найбільші портативні зарядні пристрої можуть мати ємність до 30000мАг, а знайти їх можна тут https://www.aks.ua/catalog/dopakkym/emkost-mach/30000. Такі параметри насамперед позначаються на розмірах і масі готового продукту. Такий варіант ідеально підійде для роботи в парі з ноутбуком. Батареї портативних комп’ютерів набагато більші, ніж у смартфонів або планшетів, а це означає, що зарядного пристрою зі скромними характеристиками недостатньо для живлення ноутбука.

Інтерфейс підключення

Функціональність повербанка також визначається кількістю і різновидом портів підключення. З цієї причини під час вибору додаткового акумулятора перевірте, скільки у нього роз’ємів і які стандарти він підтримує.

Найпрактичніші моделі повербанків дають змогу заряджати пристрої з роз’ємами microUSB, USB-C або Lightning. Завдяки цьому підключити можна як Android-смартфон, так і, наприклад, iPhone.

Додаткові функції повербанка

 Важлива функція – індикатор, що показує рівень заряду акумулятора. Світлодіоди – найпоширеніше рішення. Вони здатні відображати приблизний відсоток заряду батареї, що залишився. Користувачам, яким потрібна більш точна інформація, зацікавлять моделі з дисплеєм.

 Портативний зарядний пристрій зможе бути завжди готовий до використання, якщо він використовує альтернативну енергію для поповнення свого акумулятора. Тому варто звернути увагу на те, щоб повербанк був оснащений ще й сонячними батареями.

 Ще одна функція, яка може зацікавити – індуктивна (бездротова) зарядка. Завдяки цьому вам не потрібно носити з собою додаткові аксесуари. Однак слід знати, що цей спосіб заряджання також має підтримувати смартфон або інше обладнання.


Поділіться з друзями - підтримайте проект