Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП спрощенці які мають обсяг понад 1 млн.грн. повинні застосовувати РРО
Консультації

ФОП спрощенці які мають обсяг понад 1 млн.грн. повинні застосовувати РРО

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку другої і третьої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій форміпри продажу товару ( наданні послуг) зобовязані у разі перевищення в календарному році незалежно від обраного виду діяльності обсягу доходу понад 1000000 гривен.

Також обовязково застосовуються РРО продавцями лікарських засобів та при здійсненні реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, незалежно від групи єдиного податку та обсягу річного доходу;  здійснення роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках, проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

АЛЕ

У разі перевищення протягом календарного року обсягу доходу понад 1 млн грн і проведенні розрахунків із споживачами виключно у безготівковій формі (через банківські установи) суб’єкти господарювання можуть не використовувати РРО./ІПК від 27.06.2019 р. № 2953/Л/26-15-14-09-01-19-ІПК/


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Уникнення подвійного оподаткування: ФОП, він же найманий працівник - сплата ЄСВ
Мітки

Наша розсилка

Події

березень, 2020

X