Головна » Бухгалтеру » Консультації » ФОП зобов’язані забезпечити зберігання первинних документів
Консультації

ФОП зобов’язані забезпечити зберігання первинних документів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ДФС вкотре нагадало платникам податку, ФОП, про обовязок наявності та зберігання первинних документів!

 

Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку зобов’язані забезпечити зберігання первинних документів, на підставі яких заповнювалися дані Книги обліку доходів або Книги обліку доходів та витрат, що використовувалися для складання декларації платника єдиного податку – фізособи – підприємця, або інші первинні документи, які використовуються для складання податкової звітності по іншим податкам і зборам – у разі їх сплати. Такі первинні документи зберігаються не менш як 1095 днів з дня подання податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця або іншої податкової звітності, для складення якої вони використовуються.

За незабезпечення зберігання первинних документів до платників єдиного податку можуть бути застосовані штрафи відповідно до п. 121.1 ПКУ, а саме: у розмірі 510 грн, за повторні дії протягом року — 1020 грн.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  ПДВ - основні зміни в 2016 р.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

20 − пятнадцать =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

ФОП зобов’язані забезпечити зберігання первинних документів

Час читання: <1 min
0

Поділитися з другом