Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Ініціатива уряду: Максимальна база нарахування ЄСВ буде збільшена, а відповідальність за його несплату посилена
Ініціативи законотворців

Ініціатива уряду: Максимальна база нарахування ЄСВ буде збільшена, а відповідальність за його несплату посилена

Поділіться з друзями - підтримайте проект

14 листопада, Кабмін схвалив проект закону про збільшення з 1 січня 2019 року максимальної величини бази нарахування ЄСВ з 55 845,5 грн до 104 325 грн або 25 мінімальних зарплат. Відповідний проект закону сьогодні схвалили на засіданні Уряду, передає кореспондент УНН.

«Ми пропонуємо збільшити максимальну величину бази нарахування ЄСВ з 15 до 25 мінімальних зарплат. Тобто до суми 104 тис. 325 грн. Пропонується встановити регресивну шкалу розміру сплати ЄСВ з заробітної плати, доходу, що перевищує максимальну величину з метою стимулювання до легалізації доходів громадян. Ставка ЄСВ на ту суму заробітної плати, яка перевищує максимальну базу оподаткування, тобто більше 104 тис. грн, зменшуватиметься відповідно аж до 5% на суму, що перевищує 270 розмірів мінімальних заробітних плат», – доповів на засіданні Уряду міністр соціальної політики Андрій Рева.

Також, за словами міністра, у законодавстві про працю пропонується встановити вимоги застосовувати на підприємствах принципи диференціації заробітної плати залежно від складності кваліфікації і відповідальності роботи. «При цьому встановити вимогу сплачувати ЄСВ керівникам підприємств із розрахунку двох мінімальних заробітних плат, в тому числі, тим 84 тис., які живуть на мінімальну зарплату і ні в чому собі не відмовляють», – зазначив Рева.

Більше про зміни, які пропонуються цим законопроектом, можна дізнатися з оприлюдненої сьогодні Урядом презентації від Мінсоцполітики “Запровадження справедливого механізму нарахування єдиного соціального внеску”

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Увага! Опубліковані закони про єдину звітність з ЄСВ і ПДФО

Наша розсилка

Події

січень, 2021

X