Головна » Російська агресія » ІПК під час війни податкові органи не надають
Російська агресія

ІПК під час війни податкові органи не надають

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

До уваги громадян, підприємств, установ та організацій!

У зв’язку із запровадженням на всій території України воєнного стану Державна податкова служба України та її територіальні органи тимчасово призупинили надання відповідей на звернення підприємств, установ та організацій, звернення громадян, звернення платників податків про надання індивідуальних податкових консультацій, запити на інформацію, що не стосуються правового режиму воєнного стану, військової діяльності, надання медичної допомоги, евакуації населення тощо.

Це зумовлено положеннями пп. 69.9 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ, відповідно до якого для платників податків та контролюючих органів зупиняється перебіг строків, визначених податковим законодавством та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС. 

Такі зміни до Податкового кодексу України були внесені Законом України від 03.03.2022 р. №2118-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану».

Наголошуємо, що розгляд звернень та надання індивідуальних податкових консультацій й відповідей на запити на інформацію буде відновлено після припинення або скасування воєнного стану на території України.

Звертаємо увагу, що в територіальних органах ДПС працюють «гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків. 

Нагадуємо, що воєнний стан на всій території України запроваджено відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 р. №2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X