Головна » Новини компаній » Іванів Остап – новий член правління APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори).
Новини компаній

Іванів Остап – новий член правління APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори).

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

До групи партнерів фірми APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори) приєднався Іванів Остап. Його багаторічний міжнародний досвід як лідера та менеджера проектів становить цінну підтримку компетенцій фірми і допоможе в подальшому її розвитку  на східному ринку.

Іванів Остап – випускник факультету архітектури та урбаністики Варшавського політехнічного університету , а також факультету архітектури Національного університету Львівська політехніка . У APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори) працює від 2015 року, до цього часу займав позицію провідного Архітектора в фірмі. Керує командами архітекторів, які займаються ключовими проектами на сході такими як : UNIT.City (Юніт Сіті) i Nuvo Business Park (Нуво Бізнес Парк) в Києві та Lviv.Tech.City (ЛьвівТех Сіті) у Львові.

Приєднання Іванів Остапа до складу правління нашої фірми є важливим кроком до подальшого інтенсивного розвитку діяльності фірми на східному ринку, а також в знак вдячності за його відданість та успіхи. Я переконаний, що висока майстерність, унікальний досвід та знання місцевого ринку дозволить Остапові досягти успіх у новій ролі.” – сказав Szymon Wojciechowski (Шимoн Войцеховський), Голова Правління , Співвласник, Архітектор-Партнер в APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори).

Для мене велика честь прийняти нові обов’язки і таким чином мати прямий вплив на майбутнє фірми. Ми активно працюємо, найближчі місяці будуть дуже насиченими. Сподіваюся, що найближчим часом ми зможемо розкрити деталі наших проектів”. – сказав Іванів Остап, Архітектор-Партнер в APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори).

Наразі до складу правління входять : Szymon Wojciechowski (Шимoн Войцеховський)Голова Правління , Співвласник, Архітектор-Партнер; Michał Sadowskiiхал Садовський)Заступник голови правління, Співвласник, Архітектор-Партнер; Witold Dudek (Вітольд Дудек) Співвласник, Архітектор-Партнер; Agnieszka Kalinowska-Sołtys (Агнєшка Каліновська-Солтис) – Архітектор-Партнер; Dżafar Bajraszewski (Джафар Байрашевський)Архітектор-Партнер (керує офісом APA Wojciechowski Architects в Тримісті ); Ostap Ivaniv (Остап Іванів)Архітектор-Партнер; Anna Korszeń (Анна Коршень) – Головний виконавчий директор; Małgorzata Olczak (Маргарита Олчак) – Головний фінансовий директор.

APA Wojciechowski Architects (APA Войцеховський Архітектори) існує вже понад 25 років . На даний момент у фірмі працює близько 120 архітекторів у Варшаві та Тримісті, а проекти реалізовуються в Польщі, Росії, Україні та Литві. Керуючись принципами сталого розвитку, фірма шукає проектні рішення, які в рамках передбачуваного бюджету принесуть найбільшу екологічну, економічну та соціальну користь. APA Wojciechowski є одним з польських лідерів екологічного проектування, що підтверджується численними сертифікатами та нагородами за зелене будівництво. До найвідоміших проектів фірми можна віднести : White Square Office Center (Бізнес- центр Белая площадь) i White Gardens Office Center (Бізнес-центр „Белые Сады”) в Москві, UNIT.City (Юніт Сіті) в Кєві, Lviv.Tech.City (ЛьвівТех Сіті) у Львові, Elektrownia Powiśle (Електровня Повісльська), Skyliner (Скайлайнер), The Park Warsaw (Парк Варшави), Latarnia (Port Praski) (Маяк (Празький порт)) в Варшаві, Riverview (Ріверв’ю) , Alchemia (Алхімія) в Гданську та Centrum Południe(Південний центр) i Business Garden (Бізнес сад) у Вроцлаві.

Фотографії: https://we.tl/t-tOBYt5DtKD

контакт: press@apa.com.pl


Поділіться з друзями - підтримайте проект